MojAndroid

Ikonický výrez pre prednú kameru na Samsungu Galaxy S10 bol inšpiráciou pre rôzne tapety a efektívnu animáciu počas skenovania tváre, či prepnutia na prednú kameru v aplikácii fotoaparátu. Mnohí používatelia si však uvedomili, že táto animácia by prišla vhod ako náhrada notifikačnej LED diódy. Takto si môžete nahradiť funkciu Always-ON displeja!

Šikovná vec s praktickým využitím a jednoduchým nastavením

Vývojár “Edge Lighting AOE” zostavil aplikáciu, ktorá umožňuje využiť zahnuté hrany displeja či samotnú “dieru” pre prednú kameru ako centrum notifikácií. Appka prináša širokú škálu prispôsobenia, ako výber farby pre upozornenie z konkrétnych aplikácií, či možnosť nastaviť algoritmus, kedy sa má notifikácia ukazovať takýmto spôsobom. Zapnúť sa dá aj možnosť pre preblikovanie počas prehrávania hudby, po pripojení slúchadiel a ďalšie zaujímavosti.

Always On Edge poteší každého majiteľa Samsungu Galaxy S10. Na druhej strane aplikáciu plne využijete len v prípade klasického Samsungu Galaxy S10, poprípade Samsungu Galaxy S10e. No očakávame, že čoskoro bude aplikácia aktualizovaná a pridá podporu dlhšieho výrezu z modelu Samsung Galaxy S10+. Nastavovanie upozornení nemusíme rozpisovať, pretože v aplikácii je ľahké sa zorientovať. Pridávame aj podrobné video od používateľa “1mic”, kde je vysvetlené fungovanie Always On Edge.

Ďalšie články k téme “Samsung Galaxy S10”:

Náš tip
Samsung Galaxy S10 5G príde na trh 5. apríla
Náš tip
Hidey Hole pomôže nájsť pozadie pre dieru v displeji Samsungu Galaxy S10
Náš tip
Samsung odhaľuje oficiálne príslušenstvo pre smartfóny z radu Galaxy S10
9.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+