MojAndroid

Aktuálne a presné údaje o počasí sú pre mnohých používateľov mobilných zariadení s operačným systémom Android nevyhnutnosťou a v obchode Google Play nájdeme množstvo rôznych aplikácií, určené výhradne pre tento účel. K najpopulárnejším domácim riešeniam tohto druhu patrí jednoznačne aplikácia iMeteo.sk, ktorá nedávno dostala významnú aktualizáciu.

iMeteo Android aplikacia

Nová verzia aplikácie ponúka rýchlejšie načítavanie dát, ako aj presnejšie informácie o aktuálnom počasí vďaka novému napojeniu na zdroj. Zaujímavosťou sú výstražné informácie pre územie Slovenska vyhotovované meteorológom, ktoré sa dočkali značného vylepšenia. Vynovená je aj sekcia GPS a používateľské prostredie získalo niekoľko grafických úprav a zmenu fontu. Nové nastavenia oboch widgetov umožňujú zmeniť farbu textu, farbu pozadia a priehľadnosť. Samozrejmosťou sú aj drobné opravy a vylepšenie stability aplikácie.

iMeteo Android aplikacia iMeteo Android aplikacia iMeteo Android aplikacia

Aplikácia iMeteo.sk ponúka veľmi presné údaje o počasí a rozsiahle funkcie, ktoré potešia aj náročnejších používateľov. Odkedy sme zverejnili našu recenziu iMeteo.sk: Podrobná predpoveď počasia pre Slovensko ubehlo niekoľko mesiacov a je vidieť, že vývojári aplikácie pracujú na jej zdokonalení. V obchode Google Play nájdete dve verzie aplikácie – platenú verziu a verziu zadarmo s reklamou. iMeteo.sk si môžete stiahnuť  obchodu Google Play kliknutím na jeden z nižšie uvedených odkazov.

Za tip ďakujeme čitateľovi Jozefovi.

Verzia: 10.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.9
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+