MojAndroid

Jednou z populárnych aplikácií, ktoré prinášajú možnosti posielania správ v niekoľkých kontách instant messengerov je aplikácia IM +, ktorá teraz získala aktualizáciu. Aktualizácia prináša rozšírené možnosti pridávania emotikonov a taktiež vylepšuje rozhranie aplikácie.

Okrem už tradičných kont, ktoré môžu používatelia pripojiť, ako je Fcebook, ICQ, GTalk, alebo Skype, aplikácia prináša rozšírenie o ďalšie siete a to  Gadu-Gadu a MeinVZ.

Novou funkciou je aj režim spánku, ktorý poznáme z iných, podobných aplikácií. Tento režim sa dá zvoliť tak, že počas noci vás v určitom časovom horizonte nebude aplikácia upozorňovať na prichádzajúce správy.

Môžete si uložiť históriu četovania na SD kartu, prispôsobiť si oznámenia, alebo zapnúť režim, ktorý vám nebude zaznamenávať správy. Vylepšené bolo aj rozhranie ktoré sa prispôsobilo používateľom , no aj napriek tomu ostáva vo „svojich farbách“ a nemá natívne prostredie Androidu.

IM + vo verzii 6.4.1 je dostupný v Google Play Store a je zadarmo, verzia s odstránenou reklamou a prídavnými funkciami stojí 3,99 €.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 2,99 €

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: aplikácia IM+, Google Play Store

15.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+