MojAndroid

Slovenská spoločnosť SCR stojí za vývojom projektu iGuide, ktorý pomáha vývojárom s dizajnom ich mobilných aplikácií pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS. Donedávna bol tento projekt dostupný len ako webstránka, no dnes si môžete do svojho zariadenia stiahnuť rovnomennú aplikáciu iGuide. Budete tak mať vždy po ruke návod na to, ako spraviť kvalitnú aplikáciu po dizajnovej stránke.

iGuide

Idea Maker & Junior Designer Tomáš Janek zo spoločnosti SCR nám opísal, ako aplikácia iGuide vznikla:

“Všetko začalo hodinovou prezentáciou na App Rulezz, po ktorej vzišiel nápad podeliť sa o svoje know-how v oblasti dizajnu mobilných aplikácií. Preto sme sa rozhodli vytvoriť mobilnú aplikáciu, ktorá jednoduchým a efektným spôsobom prezentuje základné pojmy a postupy z tejto oblasti. iGuide je paletou vedomostí a skúsenosti Art Directora Martina Janeka a obohatí nielen profesionálov, ale aj začiatočníkov.”

Aplikácia iGuide prináša okrem výborných rád ohľadom dizajnu mobilných aplikácií aj perfektné spracovanie, ktoré môže samo o sebe slúžiť ako návod, ako úspešne zvládnuť grafické spracovanie vašej aplikácie. Páči sa nám nielen spracovanie, ale aj myšlienka tejto slovenskej aplikácie a autorov za celkovú prácu veľmi chválime. Aplikáciu iGuide si môžete stiahnuť do svojho zariadenia bezplatne pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

6.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+