MojAndroid

Spoločnosť Samsung uvádza na slovenský trh prenosnú  antibakteriálnu UV čističku značky IFIT s funkciou bezdrôtového nabíjania. Zariadenie pojme prakticky všetky typy smartfónov, zmestí sa doň aj Samsung Galaxy S20 Ultra.

UV sterilizator IFIT

Sterilizátor je možné využiť aj na iné zariadenia, napríklad hodinky, slúchadlá, okuliare, diaľkové ovládače a ďalšie menšie predmety. Kúpiť si ho môžete už dnes za cenu 54,90 € v značkových predajniach Samsungu alebo na e-shope www.samsung.sk.

UV sterilizator IFIT

  • Rozmery: 228 x 133 x 49,5 mm
  • Hmotnosť: 369 gramov

UV sterilizátor IFIT dokáže v priebehu 10 minút zlikvidovať až 99 % baktérií a choroboplodných zárodkov. Zariadenie stačí vložiť do prístroja, zavrieť a zapnúť. Počas UV žiarenia svieti zelená dióda, ktorá po uplynutí potrebnej doby automaticky zhasne.

UV sterilizator IFIT

UV sterilizátor IFIT nabije váš smartfón bezdrôtovo

Jednou z výhod je, že čistička dokáže bezdrôtovo nabiť vaše zariadenie. Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania je 10 W.

Duálne UV-C lampy sa nachádzajú na vrchnej aj spodnej časti, takže máte istotu, že zariadenie je sterilizované z oboch strán. Magnetický kryt zaisťuje tesné uzatvorenie a pocit bezpečia pri otváraní a zatváraní prístroja, gumové opláštenie zase jemné zaklapnutie. Sterilizátor IFIT bol testovaný tretími stranami a získal osvedčenie od niekoľkých nezávislých laboratórií.

UV sterilizator IFIT

Parametre:

Farba Biela
Kompatibilné modely Až do veľkosti Galaxy S20 Ultra
Počet tlačidiel 1
Doba sterilizácie 10 min
LED On/Off Mode Áno
Rozmery 228 x 133 x 49,5 mm
Hmotnosť 369 gramov
Celkový príkon 10 W
Náš tip
Sledujte s nami live: Premiéra nových radov vlajkových produktov Samsung na Unpacked Livestream
5.8.2020
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+