MojAndroid

Najnovšie vlajkové modely, Xperia XZ2 a XZ2 Compact boli predstavené na MWC v Barcelone a už dávno sa predávajú. Ako je ale u japonského výrobcu zvykom, spoločnosť zvykne predstaviť dve vlajkové lode v jednom roku. Príde v auguste nástupca, prípadne vylepšená verzia Xperie XZ2?

Náš tip
Spoločnosť Sony možno prestane vyrábať telefóny

Sony Xperia XZ3?

Hovorí sa o tom, že Sony Xperia XZ3 by mohla byť predstavená v druhej polovici roku 2018. Na základe týchto tvrdení je koniec augusta vhodným kandidátom na jej predstavenie. Najnovší vlajkový model spoločnosti prešiel výraznejšou dizajnovou zmenou, pričom ide stále o zariadenie, ktoré rozoznáte na prvý pohľad. Nepodobá sa na všetky ostatné placky, ktoré vo svete smartfónov vídavame každý deň. Je ale možné, že Sony sa rozhodne znovu meniť dizajn a XZ3 by sa viac mohla podobať na ostatné smartfóny. Druhým variantom je, že zmeny budú len kozmetické a k výraznejším zmenám dizajnu, prípadne funkcií, sa výrobca neuchýli.

Sony si stále drží svoj štýl. Väčšine smartfónových nadšencov sa to nepáči, no nájde sa aj mnoho takých, ktorým dizajn vyhovuje. Samozrejme, je to subjektívna vec a čo sa páči jednému, nemusí sa páčiť druhému.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+