MojAndroid

To, že Android nie je iba platformou pre mobilné telefóny dokazuje v súčasnosti viacero technických vychytávok, medzi ktoré sa teraz pridávajú aj hodinky I’m Color. Niečo podobne ste už mohli vidieť aj pri Sony Ericssone s jeho LiveView. I’m Color síce nie je taký populárny ako renomované značky hodiniek, ale určite stojí za zváženie. Softvérovým základom, ktorý poháňa hodinky je v tomto prípade Android no napriek tomu dokážu spolupracovať s viacerými platformami. Ku I’m Color hodinkám sa teda okrem svojho Android smartfónu, bez problémov pripojíte aj s iPhonom a čoskoro aj s telefónmi Blackberry. Po úspešnom prepojení zariadení s hodinkami získate prístup k viacerým aplikáciam ako sú napríklad Facebook, Twitter, Email alebo ku textovým správam. Dokážu dokonca odpovedať na prichádzajúci hovor, podobne ako ste mohli vidieť v niektorých klasických sci-fi filmoch. Pre pripojenie sa používa Bluetooth alebo synchronizácia prostredníctvom WiFi hotspot. Do budúcnosti tvorcovia I’m color prisľúbili aj podporu pre developerov, vďaka čomu sa funkcionalita hodiniek bude môcť ďalej rozširovať.

I’m Color  budú dostupné v septembri v siedmich farebných vyhotoveniach-biela, modrá, zelená, žltá, ružová a čierna. Cena hodiniek sa vyšplhala na 250€, čo už nie je malá investícia. Existuje však aj luxusnejšia varianta  I’m Jewel, za ktorú zaplatíte až 600€. Ak však chcete nosiť niečo výnimočné a zároveň ste nadšencom takýchto technologických hračiek I’m Color sú ako stvorené pre vás ;).

https://www.mojandroid.sk/android-telefony/liveview-prislusenstvo-pre-sony-ericssony-s-androidom-video

2.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+