MojAndroid

Tak ako bol posledný Humble Mobile Bundle zameraný na japonské RPG hry, tak aj najnovší sa drží jednej tematiky. Najbližšie dva týždne si na známom zľavovom portáli Humble Bundle môžete zakúpiť za výhodnú cenu až 9 puzzle hier v celkovej hodnote skoro 30 eur.

Ak zaplatíte minimálne 85 centov, získate prvé 3 jednoduché puzzle hry. Klocki je puzzle hra, v ktorej preskupujete časti objektu (ako je napríklad kocka) tak aby ste spojili všetky čiary na jej povrchu. V hre Hook s ešte jednoduchšou grafikou nie sú už dôležité len čiary, ale ako názov napovedá aj háky. Zenge sa ako hra najviac blíži stolným puzzle skladacím hrám, v ktorých musíte zložiť obrázok. V tomto prípade vám dokonca obrázky rozprávajú príbeh.

Pokiaľ ste ochotní investovať viac ako 4,26 Eur, dostanete ďalšie 3 hry vrátane jednej, ktorej názov vám bude určite povedomý. Mini Metro vám grafikou pripomenie známe mapové podklady, ktoré nájdete v každom väčšom meste a jeho metre. Vašou úlohou je čo najefektívnejšie pospájať jednotlivé stanice metra. V hre je tiež možnosť otestovať sa na 15 skutočných svetových mestách.

Human Resource Machine dostanete úlohu od svojho šéfa a následne koordinujete príkazmi svojich malých podriadených, aby ste ho splnili a postúpili do ďalšieho levelu. Plnohodnotné Deus Ex je síce komplexné akčné stealth RPG, ale mobilná verzia Deus Ex GO je skutočne viac puzzle hrou. S vašou postavou Adamom Jensenom sa musíte v tejto ťahovej puzzle hre zakrádať po líniách za vašimi nepriateľmi, likvidovať ich a plniť jednotlivé misie.

Pokiaľ pár centov prihodíte a zaplatíte minimálne 4,83 Eur, dostanete zvyšné 3 hry. Ako už názov napovedá, v hre A Good Snowman Is Hard to Build staviate v zasneženom labyrinte snehuliakov. Concrete Jungle môže na prvý pohľad evokovať sériu Sim City, ale manažment mesta je tu úplne zúžený na čisto strategickú puzzle hru. Krvavá hra Slayaway Camp sa pre zmenu snaží vzdať hold lacným krvavým hororom z 80. rokov.

Humble Mobile Bundle môžte zakúpiť TU

2.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+