MojAndroid

Humble Bundle je pravidelná akcia zameraná na podporu charity a samotných výrobcov Android hier a aplikácií, ktoré sú v nej prezentované a predávané vždy za akciové ceny. V poradí už 20 vydanie mobilného Humble Bundle láka na naozaj zaujímavé kúsky, však za všetky stačí spomenúť Tomb Raider 1 & 2, či Last Horizon. Ako vždy, je len na vás, koľko za celý balíček hier zaplatíte.

humble-bundle-20

Hry Cloud Chasers (3,99 EUR), Last Horizon (1,09 EUR), Tomb Raider 1 (0,99 EUR) a Tomb Raider 2 (0,99 EUR) získate po zaplatení sumy viac ako $1. Ak zaplatíte viac ako je suma priemernej platby (aktuálne ~$4,5), získate aj hry Shooting Stars (2,99 EUR), Aways Sometimes Monsters (5,33 EUR) a neskôr doplnené tituly. Ak sa hecnete a zaplatíte viac ako $5, získate aj hry Space Grunts (2,99 EUR) a Cosmonautica (2,99 EUR). Okrem toho získate pri kúpe jednotlivých (vybraných) titulov aj ich originálne soundtracky. Ak vás tieto hry (v celkovej sume 21,36 EUR) zaujali, tak si otvorte web Humble Mobile Bundle 20 alebo mobilnú aplikáciu a pomôžte nielen vývojárom, ale aj charite.

6.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+