MojAndroid

Humble Bundle akcia je už všetkým dobre známa. Ide o špeciálny balíček prémiových hier, ktoré môžete získať za sumu, ktorú si sami zvolíte. Časť z nej putuje pre vývojárov hier, zvyšok ide na charitu alebo pre zakladateľov Humble Bundle. To koľko prispejete je len na vás, ak však zaplatíte viac, ako je priemer, tak teraz získate ďalšie bonusové hry v podobe Ravensword: Shadowlands (5,31€) a Carmageddonu (1,79€).

Humble_Mobile_Bundle_2__pay_what_you_want_and_help_charity_

V čase písania článku bola priemerná hodnota balíku 4,5$, čo je v prepočte asi 3,5€. Medzi ďalšie hry, ktoré môžete v  Humble Bundle získať patria: Star Command (chystá sa verzia pre Android), Time Surfer (chystá sa verzia pre Android) , Punch QuestBloons TD 5. Kompletný balík si môžete zakúpiť na oficiálnych stránkach Humble Bundle.

Náš tip
Humble Bundle má Android aplikáciu
26.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+