MojAndroid

Humble Bundle je nový market s Android hrami, ktorý vznikol so zaujímavým cieľom. Môžete si na ňom kúpiť herné tituly ako napríklad Anomaly Warzone Earth HD či Osmos HD a sami si určiť, akú čiastku za tieto hry zaplatíte. A to nie je všetko. Hry získate v multi-platformových verziách, čo znamená, že jednou kúpou získate hry pre Windows, Linux, Mac aj pre váš Android, čo je viac než výhodné! Ešte vám to nestačí? Dobre. Poslednou zaujímavou vlastnosťou tohoto marketu s hrami je to, že vy sami môžete rozhodnúť, koľko peňazí z vašej zaplatenej čiastky poputuje vývojárom hier, koľko dostane Humble Bundle tím (v markete to je pomenované ako Humble tip) a koľko € venujete charite. Ak máte vo vyššie uvedených faktoch mierny chaos, pozrite si nasledujúce video, ktoré predstavuje projekt Humble Bundle trošku zrozumiteľnejšie :

Projekt Humble Bundle je veľmi perspektívnou alternatívou Android Marketu. V týchto dňoch môžete na tomto alternatívnom markete nájsť “iba” 4 herné tituly, no v blízkej budúcnosti ich tam určite pribudne väčšie množstvo. Tak si to pekne zhrnieme – za vami zvolenú čiastku si môžete kúpiť Anomaly Warzone Earth HD, Osmos HD, World of Goo aj herný titul Edge. Vaše peniaze môžete rozdeliť medzi vývojárov hier, Humble Bundle tím a jeho tipy a medzi Children’s Play Charity a Electronic Frontier Foundation. Všetky tieto herné tituly získate naraz v multi-platformových verziách pre Android, Windows, Mac aj Linux. Ostáva nám už len jedna otázka – prečo ste ešte neklikli na odkaz Humble Bundle stránky?! Dokopy si môžete tieto 4 hry zakúpiť ešte 13 dní a doteraz tento projekt využilo viac ako 75,000 ľudí.

Zdroj, foto: AndroidGuys

1.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+