MojAndroid

Humble Bundle je zaujímavým projektom, ktorý prináša vlastný Market s hrami. Nejde o obyčajnú obdobu kupovania hier ako na Android Markete. V Humble Bundle sami rozhodujete komu a koľko zaplatíte za vybrané hry. Peniaze môžete rozdeliť medzi vývojárov, Humble Bundle tím a charitu. Pred týždňom ste tu mohli nájsť herné tituly ako  Anomaly Warzone Earth HD, Osmos HD, World of Goo (po zaplatení čiastky minimálne 6,13$) alebo Edge a dnes pridal Humble Bundle tím aj puzzle platformovú hru Toki Tori.

V hre je vašou úlohou ovládať kuriatko, s ktorým musíte zachrániť toľko vajec koľko len dokážete.  Toki Tori prichádza s 80 levelmi plných pascí, duchov a iných obtiažností, s ktorými sa budete musieť vysporiadať. Našťastie ste na to dobre vybavený zbraňami ako napríklad Telewarp, Freeze-O-Matic alebo Slug Suckerom. Všetci, čo si Humble Bundle zakúpili už predtým, môžu novú extra hru samozrejme tiež získať.  Akcia pokračuje ešte ďalšie dva dni do 14. februára na stránke humblebundle.com.

Zdroj: droidgamers.com

12.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+