MojAndroid

Zľavový portál Humble Bundle sa nedávno stal akvizíciou spoločnosti IGN. V pravidelných dvojtýždňových intervaloch ponúka balík 7 až 9 hier s určitou tematikou. Naposledy to bolo Francúzsko a hry pochádzajúce od francúzskych vývojárov. Tento týždeň sa tématikou stal americký sviatok Halloween. Poďme sa pozrieť aké hry dostanete v závislosti od toho koľko investujete.

Pokiaľ zaplatíte minimálne 87 centov, dostanete trojicu hier – Distraint: Pocket Pixel HorrorSanitarium a Dead AgeDistraint: Pocket Pixel je dvojrozmerná horrová adventura v pixelovej grafike, ktorá pôvodne vyšla pre PC v službe Steam v roku 2015. Sanitarium vyšlo už v minulom francúzskom balíčku a jedná sa o port slávnej PC hororovej adventúry z roku 1998. Ako názov napovedá ocitnete sa v psychiatrickom sanatóriu plnom rôznych horových bizarností. Dead Age je ťahová apokalyptická hra plná zombies.

V prípade, že zaplatíte 3 eurá a 85 centov, dostanete ďalšiu trojicu hier. V Beholder ste správca temnej budovy, ktorý sleduje a odpočúva nájomcov. Bulb Boy je hororová puzzle hra inšpirovaná hrami Machinarium a Gobliiins. Rusty Lake Hotel je adventúra od tvorcov Cube Escape série a Rusty Lake: Roots.

Ak zainvestujete 4 eurá a 31 centov dostanete posledné dve hry. Fran bow je kreslená adventúra s dievčatkom Fran trpiacim duševnou poruchou, ktorá sa po strate rodičov vydá do lesov so svojou mačkou menom Pán Polnoc. Whispering Willows je dvojrozmerná hra s kreslenou grafikou a filmovými hranými sekvenciami. Vydáte sa v nej s mladou Elenou hľadať jej strateného otca a objaviť tajomstvo temnej rezidencie. Bežná cena všetkých hier je 36 dolárov. Zakúpiť balíček si môžete tu.

Zdroj: Humble Bundle via Android Community

3.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+