MojAndroid

Ak si ešte pamätáte na projekt Humble Bundle vedzte, že má svoje pokračovanie. Humble Bundle 2 zostáva verný svojmu pôvodnému princípu. To znamená, že za určitý výber  hier zaplatíte presne toľko koľko budete chcieť. Peniaze môžete rozdeliť podľa vlastného uváženia medzi vývojárov, Humble Bundle tím a charitu. V balíku tentokrát nájdete hry v hodnote približne 45€, ktorý zahŕňa herné tituly Zen Bound 2CanabaltCogs, a Avadon: The Black Fortress (len pre tablety). Ak zaplatíte viac ako je priemerná nákupná cena, ktorú ľudia zaplatia za celý balík, získate tiež bonus v podobe hry Swords & Soldiers.

Všetky tieto hry sú multiplatformové, čo znamená, že po ich kúpe si ich môžete zahrať na ktoromkoľvek zariadení s operačným systémom Android, Linux, Mac OS X alebo Windows. Pre ich kúpu stačí ak navštívite oficiálnu stránku Humble Bundle projektu – máte na to ešte štrnásť dní.

Na koniec ešte prikladáme video, kde sú predstavené  aj jednotlivé hry z Humble Bundle balíka.

Zdroj: HumbleBundle

19.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+