MojAndroid

Humble Bundle 2 je v plnom prúde a svoj balík hier si od minulého pondelka stiahlo už viac ako 84.000 ľudí. Dnes, podobne ako v predchádzajúcom prípade, pridáva Humble Bundle tím ďalšiu hru s názvom Snugle Truck. Tá je súčasťou balíka, ktorý teraz namiesto piatich ponúka šesť hier. Okrem Snugle Truck tu nájdete  Zen Bound 2CanabaltCogs, Avadon: The Black Fortress (len pre tablety) a po zaplatení priemernej sumy balíka získate aj hru s názvom Swords & Soldiers. 

Ak ste si balík už zakúpili nemusíte sa obávať, že ste o Snugle Truck prišli, hru si môžete aj teraz stiahnuť bez akýchkoľvek poplatkov. Nový záujemcovia ju  už  automaticky  získajú v balíku Humble Bundle 2.

Snugle Track vás posadí na miesto šoféra nákladného auta s drahocenným nákladom vypchatých zvierat, ktoré máte dopraviť do zoo. Vašou úlohou je prekonať zradný terén tak, aby ste ich po ceste vytratili čo najmenej.  Hra zahŕňa vlastný editor levelov a ponúka prístup ku tisíckam tratí vytvorených inými požívateľmi.

Ako bonus si Android používatelia môžu stiahnuť aj necenzurovaný originál s názvom Smugle Truck, ktorý sa pre jeho údajne “rasistický” charakter nedostal  na niektoré Markety s aplikáciami. Nákladom v tomto prípade totiž nie sú vypchaté zvieratá, ale imigranti snažiaci sa dostať do USA. Na Google Play Store, Smugle Truck kúpite až za 3€. Humble Bundle 2 balík vrátane novej hry môžete zakúpiť ešte v priebehu nasledovných siedmych dní na humblebundle.com.

Zdroj: humblebundle.com

27.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+