MojAndroid

Len nedávno sme vám priniesli informáciu o hudobnom videoklipe, ktorý bol natočený mobilným telefónom Google Pixel 2. Trend v rámci natáčania prostredníctvom kvalitných fotoaparátov na Android smartfónoch pokračuje. Teraz prichádza hudobný videoklip z česko-slovenskej produkcie, ktorý bol natočený na zariadenie Samsung Galaxy S9+.

Náš tip
Nový klip od Johna Legenda bol celý natočený smartfónom Google Pixel 2

Rapper Paulie Garand vypustil do sveta unikátny videoklip na nový singel “Kolem stolu.” Na tomto videoklipe rovnako vystupujú raper Separ a duo Nerieš. Natáčal sa v apríli 2018 v garážach OC Kotva, na bejzbalovom ihrisku v Prahe a na vrakovisku v blízkosti Bratislavy.

Samsung Galaxy S9+

Garand & Kenny Rough majú nabité a to dokazujú aj so svojím novým singlom Kolem stolu, ktorý je prvou oficiálnou lastovičkou ich chystaného albumu. Ten vyjde ešte tento rok a to 2. decembra 2018. Na track si pozvali slovenské posily a to “opancierovaného” Separa a zohranú dvojku Nerieš, ktodominuje v refréne.

Náš tip
Samsung Galaxy S9+: Veľmi príjemné déjà vu | RECENZIA

Celú skladbu spredzaj vizuál pod vedením režiséra Tomáša Kasala. Unikátny videoklip je ako prvý v Českej republike a na Slovensku natočený kompletne na mobilný telefón Samsung Galaxy S9+.

„Väčšina záberov sa natáčala počas tmy, aby sme ukázali, že natočiť kvalitný videoklip je v súčasnej dobe možné aj na mobilný telefón a to takmer za každých podmienok. Navyše sa v klipe objavujú aj špeciálne efekty telefónu ako je slowmotion,“ uviedol Pavel Harant alias Paulie Garand.

Klip vznikol v spolupráci a s podporou spoločnosti Samsung, s ktorou Paulie Garand oficiálne spolupracuje od minulého roku ako ambasádor, najmä na sociálnych sieťach.

10.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+