MojAndroid

Aktualizované: Akcia už skončila.

Populárny multimediálny prehrávač PowerAMP, ktorý sa momentálne teší z miliónov stiahnutí bol v obchode Google Play zlacnený len na 0,77 € z pôvodnej sumy 3,09 €. Popularita tejto aplikácie pramení najmä zo širokej ponuky funkcií, vrátane grafického ekvalizéra, prehrávania hudby bez medzier, veľkého množstva predvolieb a ovládacích prvkov pre jednotlivé zvukové zložky alebo širokej podpory rôznych formátov hudobných súborov.

V prípade, že ste ešte populárny prehrávač nevyskúšali, v obchode Google Play nájdete dve verzie. Prvá Trial verzia ponúka všetky funkcie no slúži len na odskúšanie pred kúpou, nakoľko je časovo obmedzená na 15 dní. Ak budete spokojní, budete si môcť zakúpiť “ostrú” verziu, ktorá je teraz v zľave. Ak teda premýšľate nad skvelým hudobným prehrávačom pre vaše Android zariadenie, teraz je ten najlepší čas pre kúpu aplikácie Poweramp.

Verzia: 2-build-26
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: 2-build-26
Aktuálna cena: 3,99 €

Zdroj: phonearena

3.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+