MojAndroid

Hudba Google Play je v mnohých zariadeniach jedinou predinštalovanou hudobnou aplikáciou, a to vďaka tomu, že ponúka veľké množstvo funkcií. Môžete prehrávať lokálne uložené skladby a zároveň prehliadať tisíce skladieb v databáze Google. Ani zďaleka ale nejde o najpopulárnejšiu službu na počúvanie hudby. Google sa teraz snaží svoju aplikáciu spopularizovať, a to konkrétne pridaním funkcionality na prehrávania podcastov.

podcast_announcement_screenshot

Zatiaľ nie je zrejmé, kedy bude novinka uvoľnená. Google iba vyzval tvorcov podcastov, aby začali nahrávať svoje diela na servery Google ešte pred tým, ako bude služba oficiálne predstavená, čo dáva zmysel. Stále ale ide o oficiálne informácie od Google, takže na finálny produkt by sme nemuseli čakať veľmi dlho. Dnes je v obchode Play dostupné množstvo dobrých aplikácií na správu podcastov, no je skvele vidieť, že sa Google snaží túto funkciu integrovať aj do svojej hudobnej aplikácie. Bude ale zaujímavé sledovať, ako sa k tomu postavia samotní fanúšikovia podcastov. Mnohí z nich (vrátane nás) si totiž už zaplatili za kvalitnú aplikáciu na správu podcastov a hoci je vždy dobré mať jednu aplikáciu namiesto dvoch, dôležité určite bude, aké ďalšie funkcie Google s touto novinkou ponúkne.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google via PocketNow

28.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+