MojAndroid

Už v októbri minulého roku sme vás informovali o tom, že Google sa snaží do svojej aplikácie Hudba Google Play priniesť podporu pre podcasty. Od tej doby sme ale o žiadnych ďalších krokoch nepočuli, no to sa teraz mení. Dnes už totiž poznáme presný dátum, kedy bude novinka predstavená a dobrou správou je, že na to nebudeme musieť čakať veľmi dlho.

Podcasty sa v službe Hudba Google Play totiž objavia už budúci pondelok, 18. apríla. Informácia o tejto skutočnosti vyplávala na povrch vďaka mailu, ktorý odoslalo združenie National Public Radio. V tom sa uvádza práve spomínaný dátum predstavenia služby, na ktorý sa majú majitelia podcastov pripraviť.

Hudba Google Play podcasty mail

Ak patríte medzi fanúšikov tohto formátu médií, je možné, že odteraz budete na prácu s podcastami používať práve aplikáciu Hudba Google Play. Tá je predinštalovaná na väčšine súčasných Android zariadení a je skvelé vidieť, že sa ju Google snaží zdokonaliť a pridať zaujímavú a skutočne užitočnú funkcionalitu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: NPR via Android Police

15.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+