MojAndroid

Google pred niekoľkými dňami informoval o spustení služby Hudba Google Play aj na Slovensku. Počnúc dnešným dňom (18.3.2014) je už dostupná pre všetkých používateľov na Slovensku. Súčasťou služby je okrem aplikácie Google Music aj Obchod Play s pridanou sekciou pre hudbu. V nej si budete môcť zakúpiť albumy a piesne interpretov z celého sveta, ako aj zo Slovenska.

Náš tip
Google už čoskoro sprístupní Hudbu Google Play aj na Slovensku

Google prostredníctvom Hudby Play ponúka aj neobmedzený prístup k skladbám a hudobným albumom pod názvom Hudba Google Play Naplno. V rámci nej bude možné vytvárať interaktívne playlisty (tzv. rádiá) podľa vybranej skladby alebo interpreta, ľubovoľne dopĺňať a vymazávať pesničky zo zoznamu. Aktivovať ju môžete priamo z webového rozhrania Obchodu Play alebo aplikácie v mobile.

„Sme nadšení, že dnes môžeme používateľom sprístupniť Hudbu Google Play a to so všetkými dostupnými funkciami. Oddnes si môže každý nezáväzne vyskúšať čaro neobmedzeného prístupu k hudbe vrátane bohatého katalógu slovenských a českých interpretov,” hovorí Michal Zachar, marketingový manažér Googlu, a dodáva: „Verím, že službu vďaka atraktívne nastaveným podmienkam ocenia všetci milovníci hudby.”

Mesačné predplatné pre službu Naplno bude stanovené na 5,49 EUR/mesačne, pričom do konca apríla bude môcť ktokoľvek využiť zvýhodnenú ponuku a získať predplatné za 4,49 EUR/mesačne. Navyše, prvých 30 dní využívania služby bude pre všetkých nových používateľov bezplatné, aby si službu mohli nezáväzne vyskúšať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

18.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+