MojAndroid

Smart hodinky Huawei Watch GT disponujú vlastným operačným systémom. Hoci to môže mať svoje výhody, jednou z nevýhod je to, že nepodporuje ciferníky iné než vlastné. To znamená, že nemôžete rozšíriť svoju zbierku ciferníkov o vlastné kúsky. Alebo aspoň doteraz tomu tak bolo. Vďaka novej podpore od Huawei už môžete pre svoje hodinky Watch GT vytvárať aj vlastné ciferníky s originálnym dizajnom.

Budete musieť byť trochu šikovnejší

Vďaka beta verzii aplikácie Health máte jedinečnú možnosť vytvoriť si aj vy vlastný dizajn ciferníka pre svoje chytré hodinky Huawei Watch GT. Budete na to samozrejme potrebovať aj príslušný softvér, ktorým je aplikácia Dial Master. Viac o nej nájdete na tomto odkaze.

huawei watch gt dial master

Ak si neviete poradiť s aplikáciou, alebo len nemáte vlastný nápad, môžete sa inšpirovať ostatnými. Viacerí používatelia už totiž svoje výtvory začali zverejňovať pre iných. Aj vy tak máte možnosť stiahnuť si ich na tomto odkaze.

huawei watch gt vlastny cifernik

Na záver je tu aj pár nutných krokov, ktorými treba prejsť, aby ste dostali nový ciferník do svojich hodiniek. Najprv budete musieť mať aplikáciu Health v beta verzii a čínske Huawei ID. Následne si môžete zvolený ciferník preniesť do DCIM zložky cez Hi Suite na vašom počítači. Potom už len otvorte Health, časť “Watch Faces”, zvoľte “+” a vyberte ciferník vo “Files”.

Náš tip
RECENZIA smart hodiniek Huawei Watch GT: Nabíjať nebudete často
14.7.2019
Zdroj: XDA Developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+