MojAndroid

Najpokročilejšie smart hodinky od Huawei ponúkajú viacero skvelých vlastností. Vynikajú skvelou výdržou a bez nabíjačky zvládnu aj dva týždne. Nabíjať ich je možné bezdrôtovo pomocou pribalenej nabíjačky, prípadne priamo prostredníctvom smartfónu Huawei podporujúceho reverzné bezdrôtové nabíjanie. To ale nie je všetko, skrýva sa v nich oveľa viac.

Odmerajú všetko, na čo pomyslíte

So smart hodinkami Huawei Watch GT 2 Pro budete mať svoj zdravotný stav neustále pod kontrolou. Vďaka nepretržitému 24-hodinovému meraniu srdcového tepu vás už nič neprekvapí. Vždy budete vedieť, ako ste na tom s kondíciou a na základe toho môžete jednoducho upravovať svoj tréning tak, aby bol váš tep presne taký, aký potrebujete.

Sledovanie srdcového tepu je teraz vylepšené a omnoho presnejšie. Okrem toho dokážu hodinky upozorniť na abnormálny srdcový rytmus a nepretržite sledovať stres.

Horúcou novinkou a žiadanou funkciou je meranie saturácie kyslíka v krvi (SpO2). To momentálne zvládajú len tie najlepšie a najvybavenejšie smart hodinky a Huawei Watch GT 2 Pro nie sú výnimkou.

Keďže sa môžete spoľahnúť na výbornú výdrž, tieto hodinky sú priam predurčené na meranie spánku. Ukážu vám, kedy bol váš spánok hlboký, kedy ste boli vo fáze REM spánku a podobne. Počas spánku sa samozrejme nepretržite sníma aj srdcový tep.

Na tréningy aj automaticky

Okrem toho, že tieto hodinky ponúkajú vyše 100 tréningových režimov, niektoré z nich vedia zaznamenávať aj automaticky. Ak sa rozhodnete, že si idete zabehať a zabudnete na aktiváciu tréningu, hodinky automaticky zistia, že beháte a údaje zaznamenajú.

Navyše, poteší veľké množstvo informácií už počas samotného tréningu, ktoré máte vždy poruke – vlastne priamo na vašom zápästí. Vidíte vašu aktuálnu rýchlosť, priemernú rýchlosť, tempo, kadenciu, tep a podobne. Najlepšie na tom celom je, že informácie, ktoré chcete vidieť, si môžete upraviť.

Aplikácia plná dôležitých zdravotných údajov

Všetky merania a tréningy sa automaticky ukladajú do aplikácie Huawei Zdravie. Tú sme si v redakcii obľúbili vďaka jednoduchosti, prehľadnosti a veľkému množstvu funkcií. Nájdete v nej históriu vášho srdcového tepu, môžete si pozrieť  mapu tréningových aktivít a samozrejmosťou sú aj informácie ohľadom saturácie kyslíka v krvi. Všetko pekne v jednej aplikácii bez nutnosti inštalácie ďalších nástrojov.

Tento článok vznikol v spolupráci s Huawei.

Náš tip
Huawei Watch GT 2 Pro ako profesionálny osobný tréner
30.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+