MojAndroid

Čínsky gigant Huawei vypustil septembrovú aktualizáciu pre svoje inteligentné hodinky Huawei Watch GT 2 Pro. Okrem vylepšeného zabezpečenia systému sme sa dočkali aj optimalizácie výkonu systému. Informácie priniesol web Huawei Central.

Huawei Watch GT 2 Pro potešia novým updatom

Majitelia hodiniek GT 2 Pro od čínskej spoločnosti Huawei sú svedkami, ako má vyzerať vzorná podpora pre nositeľnú elektroniku. Najnovšia verzia firmvéru je 11.0.10.8. Aktualizácia sa k jednotlivým používateľom šíri postupne. Zoznam zmien hlási, že nová verzia prináša vylepšenie stability systému. Používatelia by sa tak mali dočkať lepšieho výkonu.

Huawei Watch GT 2 Pro
Watch GT2 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Pre kontrolu dostupnosti aktualizácie otvorte aplikáciu Huawei Health a kliknite na svoje hodinky na karte “Zariadenia”. Sem vyhľadajte nastavenie so softvérovými aktualizáciami a skontrolujte, či nie je nejaká k dispozícii práve pre vás. Notifikáciu o jej dostupnosti by ste však mali dostať automaticky.

Majte na vedomí, že chvíľu potrvá, kým sa stiahnutí balíček s aktualizáciu prenesie do vašich hodiniek a následne nainštaluje. Vaše smart hodinky by mali byť nabité aspoň na 20 % batérie pred spustením aktualizácie, no odporúčali by sme ich nabiť minimálne na 50 %. Len pre istotu.

Aktualizácie u konkurencie

Softvérovej aktualizácie sa dočkal aj inteligentný náramok Xiaomi Smart Band 7. Za zmienku stoja aj updaty, ktoré boli vydané pre Huawei Watch GT 3 Pro, Fitbit Charge 5 či Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra.

TicWatch Pro 3 Ultra
TicWatch Pro 3 Ultra | Zdroj: GSMArena.com

Náš tip
Huawei predstavil na výstave IFA 2022 niekoľko nových produktov
4.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+