MojAndroid

Od smart hodiniek už dnes vyžadujeme veľké množstvo funkcií. Dávno to nie je len o tom, aby nám ukázali aktuálny čas a zavibrovali pri upozornení. Tieto časy sú už dávno preč. Kvalitné dnešné smart hodinky toho dokážu podstatne viac.

Skvelým príkladom sú Huawei Watch GT 2 Pro. Okrem toho, že ponúkajú skvelú výdrž, veľmi pekný displej a kvalitnú konštrukciu, stanú sa aj vaším osobným trénerom a budú neustále sledovať vaše zlepšovanie. Neunikne im žiadna informácia. Neustále merajú srdcový tep a dokážu upozorniť na všetky anomálie.

Huawei Watch GT 2 Pro

Hodinky sú vodoodolné, takže s nimi nie je problém ani plávať. K dispozícii je viac než 100 tréningových režimov, pričom niektoré z nich dokážu sledovať automaticky, bez nutnosti ich manuálnej aktivácie.

Pokročilá analýza dát v troch fázach

Všetky potrebné dáta sú analyzované už pred športovým výkonom, počas neho a aj po ňom. Na základe získaných dát navrhnú hodinky zlepšenie. Po samotnom výkone dokonca ukážu presný čas, ktorý je potrebný na oddych. Áno, aj kvalitný oddych je súčasťou kvalitného cvičenia a na to netreba zabúdať.

Huawei Watch GT 2 Pro

Už počas samotného športovania dokážu Huawei Watch GT 2 Pro zobraziť množstvo informácií. Pri chôdzi je to napríklad tempo, kadencia, srdcový tep, čas, aktuálna rýchlosť a podobne. Zobrazované informácie je dokonca možné aj meniť, takže používateľ si presne nastaví to, čo chce na displeji počas cvičenia vidieť.

Hudba v hodinkách, aj počas cvičenia

Každého fanúšika behu určite poteší možnosť uloženia obľúbených skladieb priamo do hodiniek, odkiaľ ich je možné prehrávať prostredníctvom technológie Bluetooth. Stačí nasadiť bezdrôtové slúchadlá, spustiť tréning a hudbu. Nepotrebujete so sebou ťahať telefón, hodinky to zvládnu samostatne.

Dôležité notifikácie, SMS správy či hovory nezmeškáte ani počas tréningu. Stačí si nastaviť, ktoré sa majú zobrazovať a o nič dôležité už nikdy neprídete.

Vďaka integrovanému GPS prijímaču neprídete ani o informácie o rýchlosti a miestach, kade ste behali. Prehľad aktivít je k dispozícii v hodinkách a  keď prídete domov, automaticky sa synchronizujú s vaším smartfónom a prehľad je ihneď k dispozícii aj na veľkom displeji.

Tento článok vznikol v spolupráci s Huawei.

30.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+