MojAndroid

Spoločnosť Huawei oficiálne potvrdila, že jej prvá generácia inteligentných hodiniek Huawei Watch dostane aktualizáciu na Android Wear 2.0. Aktualizácia od spoločnosti Google sa však oneskorila po vzniknutí určitých problémov. Huawei tak približne mesiac po oznámení aktualizácie začína oficiálne aktualizovať svoje zariadenia Huawei Watch prvej generácie.

Náš tip
Android Wear 2.0 príde do konca mája aj na hodinky renomovaných výrobcov

Na sociálnej sieti Reddit začali tiež mnohí používatelia Huawei Watch zverejňovať informácie o novej aktualizácií. Tá nepríde na vaše hodinky automaticky, ale je nutné ju manuálne spustiť v nastaveniach. V princípe ide o pravidelné manuálne kontrolovanie dostupných aktualizácií v rámci nastavení. Nezabudnite sa pripojiť prostredníctvom Wi-Fi pripojenia, inak nebude možné aktualizáciu nainštalovať. Na portáli Reddit sa tiež objavil OTA súbor so samotnou aktualizáciou.

Náš tip
Appfour prináša alternatívny launcher pre Android Wear 2.0

Používate hodinky Huawei Watch prvej generácie? Dostali ste už novú aktualizáciu na Android Wear 2.0? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: phonearena

7.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+