MojAndroid

Inteligentné hodinky so systémom Android Wear a skutočne vlajkovým spracovaním sú takisto v plánoch v rámci spoločnosti Huawei. Tá vyvíja novú generáciu svojich inteligentných hodiniek, ktoré by mali prísť na trh s komerčným názvom Huawei Watch 3. Na ich oficiálne predstavenie si však budeme musieť ešte chvíľu počkať. Prečo je však nutné čakať? Dôvody ozrejmil CEO spoločnosti Huawei.

Náš tip
Huawei MediaPad M5 a M5 Pro: Skvele vybavené tablety s Android Oreo | MWC 2018
Náš tip
Huawei Mate 10 Pro je prvým telefónom, ktorý poháňal autonómne auto | VIDEO

Huawei Watch 3

Richard Yu, CEO spoločnosti Huawei si myslí, že je jednoducho ešte skoro. Vzhľadom na to, že spoločnosť hodinky nepredstavila na výstave MWC 2018, budeme zvedaví na termín oficiálneho predstavenia. Na barcelonskej výstave sme mohli vidieť nový notebook Huawei Matebook X Pro či trojicu tabletov v rámci novej série Huawei MediaPad M5.

“Hodinky prídu neskôr – nie je kam sa ponáhľať. A to najmä z dôvodu, že model Huawei Watch 2 sa predáva dobre. Neponáhľame sa, nový model príde neskôr.” – hovorí CEO spoločnosti Huawei, Richard Yu.

Náš tip
Huawei P20: Výrobca láka na trojicu fotoaparátov. Príde koncom marca!
Náš tip
Uniknutá reálna fotografia Huawei P20 ukazuje duálny vertikálny fotoaparát

Odhalenie nových hodiniek nepredpokladáme ani počas marcovej udalosti spoločnosti Huawei. Konkrétne 27. marca 2018 sa v Paríži uskutoční predstavenie novej vlajkovej série Huawei P20. Množstvo únikov však hovorí len o príchode nových smartfónov, nie o prípadnom predstavení inteligentných hodiniek. Huawei Watch 3 tak prídu o poznanie neskôr.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+