MojAndroid

Huawei spúšťa valentínsky festival aplikácií, v ktorom môžete vyhrať zaujímavé ceny. Medzi výhrami sú smartfóny, slúchadlá, kupóny či vouchery. Nová kampaň spoločnosti motivuje k sťahovaniu aplikácií v obchode AppGallery. 

O čo sa s Huawei hrá?

Za inštaláciu vybraných aplikácií je možné vyhrať tieto vecné ceny a poukážky:

  • 5x smartfón Huawei P40 Lite
  • 7x Bluetooth slúchadlá Huawei FreeBuds 3i
  • 500x kupón v hodnote 2 € uplatniteľný na nákup aplikácií v AppGallery pri nákupe nad 10 €
  • 3000x voucher na prémiovú službu Pokec PLUS v aplikácii Pokec.sk na 13 dní, platný do 30.4.2021
  • 1000x voucher na aplikáciu Tinder, platný do 31.7.2021

Ako to funguje?

Stačí v obchode AppGallery stiahnuť ktorékoľvek tri aplikácie zahrnuté do kampane. Následne kliknutím na okno kalendára s aktuálnym dátumom odkryjete cenu za aktuálny deň. Zobrazí sa vyskakovacie okno, kde zakliknete Vyžiadať. Možnosť sťahovať aplikácie a uplatniť výhru v kalendári máte každý deň počas trvania akcie.

huawei valentin

Inštaláciou aplikácií môžete každý deň odkryť v kalendári jeden zo symbolov: kupón, voucher partnerskej aplikácie zapojenej do akcie alebo srdiečko.

Zbierajte srdiečka a vyhrajte slúchadlá alebo smartfón od Huawei

Ak v kalendári odkryjete symbol srdiečka, máte šancu hrať o jednu z hlavných cien – 5x smartfón a 7x slúchadlá. Ak nazbierate 7 srdiečok, hráte o smartfón, pre výhru slúchadiel je potrebné nazbierať 6 srdiečok. Ceny sa budú rozdávať podľa toho, kto prvý príde, ten prvý berie. Možnosť vyhrať máte od 1.2. do 14.2.2021.

Náš tip
Chystá sa predaj značiek smartfónov radu P a Mate? Máme vyjadrenie slovenského Huawei
6.2.2021
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+