MojAndroid

Huawei sa drží tradície svojich TalkBandov a najnovší model B5 z nej nijako nevybočuje. Hlavným ovládacím prvkom je 1,13″ dotykový AMOLED displej s jemne zakriveným 2,5D sklom. Náramok je unikátny tým, že používateľ má možnosť displej vytiahnuť z náramku a využiť ho ako bluetooth slúchadlo. Novinka je kompatibilná so všetkými Android smartfónmi, ktoré bežia na verzii operačného systému 4.4  a novšom. Rovnako je možné pripojiť ho aj k iPhonom, tu budete potrebovať iOS 9 a novší.

Náš tip
Huawei TalkBand B3: Fitness náramok a handsfree v treťom vydaní

Niektoré funkcie špeciálne pre zariadenia Huawei

Niektoré funkcie, ako napríklad zobrazenie mena volajúceho bude k dispozícii len pre majiteľov smartfónov Huawei s nadstavbou EMUI 4.1 (Android Marshmallow) a vyšším. Okrem toho ponúka zariadenie aj mnoho fitness funkcií. Dokáže monitorovať tep 24 hodín denne a zaznamenávať aktivity ako beh, chôdza či bicyklovanie. Používateľ si môže nastaviť aj svoje ciele. Nový TalkBand je taktiež vodeodolný, konkrétne s certifikáciou IP67.

Cena a dostupnosť

Cena bude oznámená budúci týždeň. Vtedy sa aj začne predávať, prvý trh, na ktorý príde, bude ten domáci. O príchode na Slovensko zatiaľ informácie nemáme, no v najbližších týždňoch by mala novinka zavítať aj k nám.

12.7.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+