MojAndroid

Značka Huawei nie je spájaná iba s mobilnými zariadeniami, ale firma ponúka i špeciálne riešenia pre veľké podniky, verejnú správu a odvetvia, ako je zdravotníctvo, vzdelávanie, maloobchod, poskytovatelia internetových služieb a iné.

Mohlo by vás zaujímať:

Huawei ICT Day
Huawei ICT Day | Zdroj: Huawei

Do Bratislavy priniesol Huawei v rámci ICT Day, ktoré sa konalo koncom mája, dva špeciálne navrhnuté kamióny plné technológií. Podujatie je súčasťou európskej iniciatívy Roadshow 2024, mobilného turné, v rámci ktorého putujú kamióny Huawei po celom kontinente a navštívia 54 miest v 21 krajinách.

Zaujímavé informácie z technologickej oblasti hosťom prezentoval Emil Fitoš prezident IT Asociácie ITAS, profesor Peter Sinčák z Technickej Univerzity v Košiciach a Global Chief Public Services Industry Scientist Enterprise Business Group Hong-Eng KOH.

Huawei ICT Day
Huawei ICT Day | Zdroj: Huawei

Podujatie približuje spojenie ekologického a digitálneho prechodu na podporu udržateľného rozvoja európskeho priemyslu. Vďaka tejto iniciatíve umožňuje platforma stretnutie a prepájanie IT profesionálov, aby si vyskúšali ukážky produktov Huawei z prvej ruky. Hlavnou témou tejto konferencie bola digitalizácia a budovanie digitálneho Slovenska. Ide o vzájomnú pomoc, spoluprácu a posúvanie Slovenska a našich obyvateľov bližšie k digitálnej transformácii a modernému digitálnemu životu.

Náš tip
Hybridná AI orientovaná na človeka otvára nové možnosti

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+