MojAndroid

Zakúpiť si oficiálne príslušenstvo, resp. príslušenstvo vyrobené na mieru na váš smartfón môže byť niekedy skutočne komplikované. Rada výrobcov na čele so svetoznámou značkou Apple tak prichádza s alternatívnym riešením.

V úzkej spolupráci s výrobcami príslušenstva prináša sériu “Made for” a vskutku rovnakým konceptom sa inšpirovala aj spoločnosť Google a predstavila sériu príslušenstva “Made for Google.” Podľa zdrojov blízkych čínskej značke Huawei by sme sa teraz mali dočkať série príslušenstva “Made for Huawei.”

Náš tip
Huawei Mate 10 Pro je dostupný na slovenskom trhu. Nebude chýbať ani darček

Made for Huawei

O novej sérii príslušenstva toho zatiaľ nie je veľa známe. Zdroj však prichádza priamo z čínskeho trhu a teda informácia o prípravách by nemusela byť len čírim dohadom. V rámci série príslušenstva by sme sa mohli dočkať aj takých vychytávok ako napríklad redukcia z USB typu C na HDMI konektor pre smartfón Huawei Mate 10 Pro.

Spoločnosť Huawei sa zjavne snaží zlepšovať kvalitu a starostlivosť o svojich zákazníkov cez produkty a služby, ktoré ponúka. Svedčí o tom aj snaha výrobcu na domácom, čínskom trhu, kde porazil jednotku na trhu, značku Xiaomi.

Náš tip
Huawei rástol: Predaj smartfónov narástol medziročne o 19%
Náš tip
Huawei pracuje na zariadení so skladateľným displejom. Má veľké ambície

Páčia sa vám smartfóny značky Huawei? Prijali by ste príslušenstvo na mieru zo série “Made for Huawei”? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidcommunity

10.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+