MojAndroid

Iba pred niekoľkými dňami sme vás informovali o tom, že predstavenie smartfónu Huawei P9 sa zrejme uskutoční začiatkom apríla. Vtedy ale šlo iba o uniknuté informácie, ktoré sa ale teraz potvrdili. Predstavenie novinky je naplánované na 6. apríla, čo sme sa dozvedeli vďaka pozvánkam, ktoré začala spoločnosť rozposielať. Hoci pozvánky nehovoria špeciálne o tom, čo bude predstavené, je veľmi pravdepodobné, že pôjde práve o pripravovaný smartfón.

Do predstavenia novinky tak zostáva necelý mesiac a naše čakanie na ďalšiu vlajkovú loď od čínskeho výrobcu tak už nebude veľmi dlhé. Posledné informácie naznačujú, že by sme sa mohli dočkať až štyroch rôznych verzií nového smartfónu, a tak si na svoje príde skutočne každý. Jediná informácia, ktorá je na pozvánke pomerne očividná, je logo #OO v hornej časti, ktoré veľmi nápadne pripomína duálny fotoaparát. Presne takouto funkciou by totiž novinka mala disponovať a teraz vyzerá použitie dvoch fotoaparátov ešte reálnejšie ako kedykoľvek predtým. Na oficiálne informácie si ale ešte budeme musieť niekoľko týždňov počkať.

Zdroj: FoneArena via Android Community

9.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+