MojAndroid

Tak sme sa dočkali. Po niekoľkých týždňoch beta testovania spoločnosť oficiálne spúšťa update na Android 7.0 Nougat pre všetkých majiteľov modelu Huawei P9 na Slovensku aj v Českej republike.

Aktualizáciu sme obdržali už aj my, pričom sme prechádzali z testovacej na plnú verziu. V tomto prípade nestačí dostupnosť aktualizácie skontrolovať bežným spôsobom. Ak teda prechádzate z beta ROM, tak v nástroji na aktualizáciu zvoľte menu (tri bodky v pravom hornom rohu) a zvoľte prevziať najnovší úplný balík. Update má čo do veľkosti až 2,28GB, takže si pre jeho stiahnutie vyhraďte dostatok času.

Zoznam noviniek v prípade, že prechádzate z beta verzie

Po aktualizácii na vás samozrejme čaká nový Android 7.0 Nougat, ktorý na Huawei P9 prichádza s používateľskou nadstavbou EMUI 5.0. Tá prináša viacero grafických vylepšení, ako aj nové funkcie operačného systému. Tešiť sa môžete na nový multitasking systém, nové notifikačné centrum, ako aj možnosť vytvárať paralelné aplikácie, či v samostatných oknách pracovať až s dvomi aplikáciami súčasne. Noviniek je samozrejme viacero.

Ak máte teda o novú aktualizáciu záujem a ešte ste neobdržali o jej dostupnosti upozornenie, skontrolujte ju manuálne v Nastaveniach ->Nástroj na aktualizáciu. Ak ju už máte, nezabudnite sa podeliť o vaše dojmy a skúsenosti v komentároch.

Za tip na článok ďakujeme nášmu čitateľovi Tomášovi.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+