MojAndroid

Huawei P8 lite sa v rebríčkoch operátorov a e-shopov dlhodobo drží na prvých priečkach populárnosti. Vďačí za to najmä výhodnému pomeru ceny a výkonu, ktorý ponúka svojim majiteľom. Nie je preto divu, že ľudia tento smartfón skutočne kupujú a hoci ho nedávno nahradil jeho nástupca Huawei P9 Lite, starší model bude pre používateľov stále zaujímavou voľbou.

Náš tip
RECENZIA | Huawei P8 Lite: Za rozumný peniaz

P8lite

Aby sme ale aj neskúsenejším záujemcov uľahčili ich rozhodovanie o tom, či kúpiť alebo nekúpiť P8 lite alebo iný smartfón, tak sme sa rozhodli zaviesť na našom webe sekciu používateľských recenzií. Pri každom zariadení z katalógu tak nájdete kartu Recenzie, v ktorej môžete písať svoje osobné skúsenosti s týmto alebo iným telefónom. Vaše dlhodobé, ale aj krátkodobé skúsenosti určite ocenia všetci, čo mienia kupovať nový smartfón!

Náš tip
Používateľské recenzie: Napísali ste už viac ako 500 recenzií a hodnotení

–> Huawei P8 Lite: Katalógový list <–

Ako pridať recenziu

Proces pridania recenzie je veľmi jednoduchý. Po prekliknutí sa do správnej sekcie katalógu sa môžete, ale nemusíte zaregistrovať, následne využijete prihlásenie prostredníctvom meno a hesla, prípadne zadaním mena a e-mailu. Potom už môžete k jednotlivým zariadeniam v katalógu pridávať svoje vlastné recenzie. Zariadenia môžete hodnotiť slovne, ale aj prostredníctvom číselného hodnotenia od 0 do 10 v niekoľkých kategóriách – Konštrukcia a dizajn, Výkon, Displej, Cena, Výdrž batérie a Fotoaparát. Ak sa vám ale nechce hľadať zariadenie v katalógu, je jednoduchšie využiť samostatnú podstránku s formulárom Pridať používateľskú recenziu, cez ktorý môžete ohodnotiť svoje zariadenie.

Pridat-pouzivatelsku-recenziu-MojAndroid

21.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+