MojAndroid

Len dnes ráno sme na redakčnom (nebrandovanom) Huawei P8 Lite získali aktualizáciu na novší Android 6.0 Marshmallow. Prišla klasicky, vo forme OTA balíčka, ktorý má veľkosť 1,12 GB a okrem novej verzie Androidu prináša aj novú nadstavbu systému EMUI 4.0 (predtým EMUI 3.1). Okrem toho pribudlo aj niekoľko noviniek a zmien v aplikáciách Kontakty, Galéria, SMS správy, Nastavenia, či v iných súčastiach systému. Huawei ich pekne opísal priamo v opise samotnej aktualizácie, ktorý vám prinášame nižšie. Tam o spomínaných novinkách nájdete viac informácií.

Ak ste aktualizáciu získali aj vy, tak nám napíšte, aké ďalšie novinky a inovácie ste v systéme postrehli. Zatiaľ nemáme s používaním nového Androidu 6.0 Marshmallow na Huawei P8 Lite žiadne problémy, a tak vám jeho inštaláciu odporúčame. Ak narazíme na nejaký nedostatok alebo chybu, dáme vám vedieť. Najnovšie správy o aktualizácii vášho zariadenia získate na podstránke aktualizacie.mojandroid.sk. 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+