MojAndroid

Jeden z najtenších smartfónov sveta má byť aj nový Huawei s kódovým označením P6-U06. Hoci sme toto zariadenie už mohli vidieť na niekoľkých fotografiách, teraz máme k dispozícii nové, na ktorých je zachytené v čiernej farbe. Oproti predchádzajúcim snímkom je zjavné, že Huawei P6 bude disponovať kovovým zadným krytom.

huawei-p6-u06-1 (1)

Podľa zahraničného blogu Circularktorý získal fotografie zariadenia so zapnutým displejom, bude nový model smartfónu disponovať štvorjadrovým procesorom s taktom 1,5GHz (pravdepodobne K3V2), 2GB RAM, 8GB vnútornou pamäťou a operačným systémom Android s nadstavbou Emotion UI 1.6. V prechádzajúcich dohadoch sa tiež objavili zmienky o 8Mpix fotoaparáte, 2Mpix prednej kamere a prítomnosti micro SD slotu. Huawei by mohol P6-U06 spolu so smartfónom Edge, predstaviť už 18. júna v Londýne.

 huawei-p6-u06-3

huawei-p6-u06-mexico

9.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+