MojAndroid

Aktualizované 10. mája o 14:50:

Update dorazil aj na Slovensko, čo nám potvrdil aj samotný výrobca. Verzia B153 je u nás dostupná od včera, 9. mája a prináša okrem iného niekoľko zaujímavých noviniek. Okrem spomínaného dual-view režimu je to aj vylepšený portrétový režim či možnosti merania objektov pomocou rozšírenej reality.

Pôvodný článok:

Huawei naďalej neprestáva vydávať viac než pravidelné aktualizácie pre svoj nový Huawei P30 Pro a niet sa na čo sťažovať. Predchádzajúci update bol zameraný predovšetkým na zlepšenie používateľského zážitku. Táto aktualizácia však pridá novú funkciu do aplikácie fotoaparátu. Nazýva sa “Dual-View Mode”.

Funkcia, ktorá mala prísť od základu

Táto vymoženosť bola prezentovaná počas samotného predstavenia smartfónu, no do zariadenia prichádza až teraz. Číslo zostavy je EMUI 9.1.0.153 a v tento moment je prístupná len pre používateľov v domovskej Číne. Onedlho sa však dostane aj do ďalších krajín.

Na videu vyššie môžete vidieť, o čom vlastne “Dual-View Mode” je. Funkcia prakticky spojí dve videa do seba, jedno je však natáčané primárnou kamerou a druhé teleobjektívom. Okrem prídavnej funkcie nesmie chýbať ani najnovšia bezpečnostná záplata, ktorá je platná k aprílu 2019.

10.5.2019
Zdroj: GSM Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+