MojAndroid

Čínskemu výrobcovi Huawei sa posledný rok darí. Po úspechu s minuloročným modelom Huawei Mate 10 Pro, slávi úspech aj s novinkou Huawei P20 Pro. Tá podporená masívnym marketingom, ktorý na zákazníkov útočí z televíznych reklám a billboardov, zaujala špičkovým hardvérom a hlavne. Ten k fotografovaniu využíva až trojicu snímačov, ktoré majú každý vlastnú optickú stabilizáciu. Samotný telefón bol vďaka fotoaparátu dokonca v teste DxOMark označený ako najlepší fotomobil súčasnosti. Okrem toho ponúka telefón aj odolnosť proti vode a prachu certifikácie IP67. Ako si ale poradí s tvrdším zaobchádzaním? To prezradí nasledujúce video youtubera Zacka Nelsona aka JerryRigEverything.

Náš tip
Huawei P20 Pro je najpredávanejším vlajkovým modelom od Huawei v západnej Európe

Ten pravidelne reže, ohýba alebo páli vlajkové lode výrobcov smartfónov. S pomocou noža sa na videu pokúša neúspešne poškrabať rôzne prvky telefónu ako tlačidla alebo krycie sklo fotoaparátov. Samotný displej sa mu podarí poškrabať aj pri nástrojoch tvrdosti stupňa 6 a väčšie poškodenie až pri stupni 7. Horšie ale displej reaguje na plameň zapaľovača, kedy na displeji aj po zhasnutí ostane svetlé miesto. Pri prehýbaní sa mu taktiež podarí prasknúť krycie sklo Gorilla Glass, takže by ste mali dávať pozor pri sedení, aby ste Huawei P20 Pro nemali v zadnom vrecku.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+