MojAndroid

Dosluhuje vám mobil a plánujete kúpiť Huawei P20, Huawei P20 Pro alebo Huawei P20 Lite? Tak zbystrite pozornosť! Nákup týchto modelov môže byť omnoho výhodnejší a zároveň ušetrite prírodu!

Náš tip
Huawei P20 Pro: Inovatívny šampión | RECENZIA

Alza prichádza s akciou, v ktorej berie váš starý, či už funkčný, alebo nefunkčný, dosluhujúci telefón zošrotovať. Môžete si tak byť istý, že váš starý telefón bude šetrne zlikvidovaný, neznečistí životné prostredie a nestane sa predmetom ďalšieho predaja. K takému telefónu dostanete zľavy na telefóny Huawei P20 (80€), P20 Pro (100€) a P20 Lite (40€).

Kúpiť Huawei P20 Lite so šrotovným 40 EUR

Podmienky akcie šrotovné Huawei:

  1. V období od 14. mája do 24. júna 2018 zakúpte jeden z nižšie uvedených mobilných telefónov.
  2. Preveďte objednávku s možnosťou vyzdvihnutia výhradne na pobočke Alza.sk v SR. Pri preberaní telefónu zamestnancovi pobočky povedzte, že chcete využiť akciu Šrotovné. Zľava vám bude odpočítaná z ceny objednávky.
  3. Na pobočke odovzdajte váš pôvodný telefón na recykláciu.
  4. Každý zákazník môže uplatniť „zľavu“ iba raz, akciu nie je možné kombinovať s inými promoakciami.

Kúpiť Huawei P20 Pro so šrotovným 100 EUR

Viac informácií o akcii nájdete na tomto odkaze.

Kúpiť Huawei P20 so šrotovným 80 EUR

19.5.2018
Zdroj: Alza.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+