MojAndroid

Spoločnosť Huawei nezabúda ani na softvérovú podporu svojich vlajkových zariadení. Model Huawei P20 Pro teraz dostáva vylepšenia fotoaparátu, pričom súčasťou novej aktualizácie je aj júnový bezpečnostný balíček, ktorý by mal odstrániť vybrané zraniteľnosti systému Android.

Náš tip
DUEL: Je lepší Huawei P20 Pro alebo Apple iPhone X | VIDEO

Náš tip
Huawei P20 dostáva aktualizáciu s množstvom vylepšení a opráv

Huawei P20 Pro | Aktualizácia

Niet pochýb o tom, že model Huawei P20 Pro disponuje aktuálne jedným z najlepších fotografických snímačov na poli smartfónov. To však neznamená, že ho nie je možné vylepšiť. Nová aktualizácia prináša najmä dizajnové zmeny v rámci prostredia aplikácie. Tlačidlo pre priblíženie bolo presunuté do spodnej časti obrazovky a bude mať tvar štvorca a nie kruhu. Aktualizácia má taktiež za úlohu optimalizovať spotrebu energie pri dlhodobom používaní a zlepšiť výkon či stabilitu samotného systému.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Náš tip
Huawei P20 Pro: Inovatívny šampión | RECENZIA

Navyše aktualizácia s kódovým označením B131 by mala odstrániť ešte jeden problém. Ide o oneskorenie hlasu druhej osoby v prípade, že sa na zdvihnutie hovoru použil inteligentný Google Asistent. Dostali ste už novú softvérovú aktualizáciu? Akú verziu zabezpečenia používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Doplnené 18. júla o 09:00:

Aj náš redakčný Huawei P20 Pro už dostal spomínaný update. Súbor mal veľkosť necelých 600 MB a aktualizácia sa objavila dnes ráno. Je preto veľmi pravdepodobné, že aj váš model získa aktualizáciu už čoskoro.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
18.7.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+