MojAndroid

Spoločnosť Huawei sa o svoju vlajkovú loď Huawei P20 Pro pár mesiacov po predstavení stará príkladne. Po marcovej aktualizácii prichádza na P20 Pro ďalší update. Ten okrem bezpečnostných záplat od Google vylepšuje aj niektoré fotografické vlastnosti telefónu.

Náš tip
Huawei P20 Pro: Inovatívny šampión | RECENZIA

Aktualizácia posunie verziu systému na CLT-L29 8.1.0.120(C432) a má veľkosť 562 MB. Zoznam zmien uvádza, že update prináša aprílové bezpečnostné opravy od Google a vylepšenia pre fotoaparát. Optimalizované by mali byť základné nastavenia aplikácie Fotoaparát a zlepšení by sa mal dočkať pódiový svetelný efekt, ktorý je možné aplikovať na portrétové fotografie.

Aktualizácia dorazila už aj na náš redakčný model a o jej prítomnosti informujú aj viacerí používatelia na Slovensku. Vzhľadom na slušnú veľkosť súboru je možné, že update v sebe ukrýva aj ďalšie zmeny, vylepšenia či optimalizáciu, ktoré vždy radi privítame. Ak vás telefón o prítomnosti aktualizácie ešte neinformoval, môžete ju skontrolovať manuálne v časti O telefóne pod záložkou Aktualizácie.

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi Avymu.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+