MojAndroid

Séria smartfónov P20 od spoločnosti Huawei má našliapnuté za úspechom. Nielenže výrobca ponúka jeden z najlepších smartfónov na trhu, ale v modeli P20 lite má aj adepta na jeden z najlepších ľudových smartfónov roka. Súčasných či budúcich používateľov tohto smartfónu určite poteší príkladná starostlivosť výrobcu o telefón, ktorý už nejaký čas nájdeme aj na našom trhu. Huawei P20 Lite totiž teraz dostáva zaujímavú aktualizáciu.

Náš tip
Huawei P20 Pro dostáva ďalšiu aktualizáciu. Prináša vylepšenia pre fotoaparát

Bezpečnostné, grafické aj optimalizačné zlepšenia

Aktualizácia toho prináša skutočne viac než dosť. V prvom rade sú to aprílové bezpečnostné opravy od Google, takže používatelia takto nenápadne získajú bezpečnejšiu verziu systému Android. Okrem toho ale Huawei prináša aj celý rad optimalizačných zlepšení, či už v prípade spotreby batérie alebo grafického zobrazovania prvkov okolo výrezu v displeji. V systéme okrem toho pribudla aplikácia App Gallery, ktorá je novým obchodom s vybranými aplikáciami od Huawei.

Aktualizujte aj váš smartfón!

Aktualizácia má veľkosť takmer 500 MB a na jej stiahnutie vám určite odporúčame použiť stabilné Wi-Fi pripojenie. Update sa už šíri aj medzi slovenskými používateľmi, takže je veľmi pravdepodobné, že bude k dispozícii aj pre váš kus. Dostupnosť aktualizácie skontrolujete v nastaveniach v časti Systém.

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi Matejovi.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+