MojAndroid

Spoločnosť Huawei pripravuje pre svoje vlajkové zariadenia Huawei P10 a Huawei P10 Plus najnovší systém vo verzii Android 8.0 Oreo. Ide však zatiaľ o BETA verziu, ktorá je testerom prístupná celosvetovo. Doteraz sme zachytili len informácie o aktualizácii modelu Huawei Mate 9, je však pozitívne, že sa nová aktualizácia rozširuje aj na ďalšie zariadenia.

Náš tip
Huawei P10: Vydarený refresh | RECENZIA

Huawei P10 a P10 Plus

Celosvetové spustenie BETA aktualizácie už potvrdilo aj zastúpenie Huawei Mobile Romania. Nasledujúce modely by mali byť pripravené na aktualizáciu: VTR-L09C432B180, VTR-L29C432B180, VKY-L09C432B181 a VKY-L29C432B181. Ak chcete získať aktualizáciu manuálne, musíte sa zapojiť do BETA programu. Je potrebné stiahnuť aplikáciu Huawei Beta a prihlásiť sa pomocou Huawei konta. OTA aktualizácia by vám mala byť odoslaná v najbližšom období. Stále však ide o BETA verziu a ak nebudete spokojný, môžete testovanie ukončiť.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Huawei P10.
Náš tip
Samsung prehral patentový súboj s Huawei
Náš tip
Huawei P20 pravdepodobne ponúkne displej s pomerom strán 18,7:9!

Spolu s novým systémom Android 8.0 Oreo by nemali chýbať ani nové systémové funkcie. Pôjde napríklad o kvalitnejšie audio, dlhšiu výdrž na batériu, adaptívne ikony aplikácií či nové skratky. Pribudnú tiež vylepšenia výkonu, rýchlosti či konfigurácia grafickej stránky prostredia. Tešíte sa na aktualizáciu? Akú verziu systému používate na vašom smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidcommunity

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+