MojAndroid

Katalóg Android telefónov a tabletov na našom webe obsahuje stovky rôznych zariadení, ktoré môžete okrem iného aj porovnávať a prezerať si ich špecifikácie. Tiež ich ale môžete hodnotiť vašimi vlastnými Používateľskými recenziami. Tých ste už napísali takmer 2400, čo je skutočne dosť na to, aby si ostatní čitatelia mohli spraviť nezávislý názor, ktorý im určite pomôže pri kúpe nového zariadenia. Teraz spoločnosť Huawei odmení niekoľkých z vás za to, že ste sa podelili o vaše skúsenosti so smartfónnmi tohto výrobcu.

Huawei P10 Lite

Huawei P10 Lite patrí medzi najobľúbenejšie zariadenia poslednej doby, o čom nesvedčia iba čísla predajov tohto modelu. Naznačuje to aj váš záujem podeliť sa o vaše skúsenosti s telefónom, ku ktorému ste v našom katalógu pridal už niekoľko používateľských recenzií.

Náš tip
Huawei P10 Lite: Masový trhák pre rok 2017 | RECENZIA

Kliknutím na obrázok môžete aj vy pridať používateľskú recenziu na Huawei P10 Lite.

Huawei P10 Lite je nástupcom extrémne úspešných smartfónov dostupnej línie, ktorá už tradične ponúka vynikajúci pomer ceny a výkonu. Inak to nie je ani v prípade smartfónu P10 Lite, ktorý do strednej triedy prináša výborný fotoaparát a elegantné kovové prevedenie. Telefón ponúka 5,2″ Full HD IPS displej, vo vnútri nájdeme 8-jadrový čip Kirin 655, 4GB RAM a 32 GB vnútorného úložiska. Hlavný 12MP fotoaparát je doplnený o prednú 8 MP kameru a oba sú schopné zhotoviť skutočne pekné fotografie.

Nechýba ani batéria s kapacitou 3000 mAh, ktorá sa postará o výbornú výdrž na jedno nabitie. P10 Lite ale poteší aj skvelým konštrukčným spracovaním, vďaka čomu telefón vyzerá elegantne a aj sa skvele drží v ruke. Čerešničkou na torte je rýchly a presný skener odtlačkov na zadnej strane, ktorý tiež prináša dodatočné funkcie pre navigáciu v systéme EMUI.

Ako hodnotíte telefón vy?

V našom Android katalógu píšete okrem názorov k smartfónu Huawei P10 Lite aj hodnotenia ďalších zariadení. Okrem hodnotenia konštrukcie, dizajnu, výkonu, ceny, displeja, výdrže batérie a fotoaparátu má každý používateľ možnosť napísať aj krátku, alebo aj dlhšiu recenziu so zhrnutím skúseností z používania. Vďaka tomu má každý ďalší používateľ možnosť prečítať si reálne skúsenosti so zariadením, a to často aj po niekoľkých mesiacoch používania.

Spoločnosť Huawei odmení dvoch autorov recenzií smartfónu Huawei P10 Lite v našom katalógu, a to konkrétne používateľov s prezývkami:

  • Janci
  • Jakub-Svec

 

 

Výhercov odmien budeme v najbližších dňoch kontaktovať. Súhrn ich skúseností spolu s desiatkami ďalších recenzií nájdete v našom Android katalógu. Ak chcete aj vy pridať recenziu na svoje zariadenie a podeliť sa o svoje skúsenosti, môžete tak spraviť veľmi jednoducho. Prejdite do nášho Android katalógu a pohľadajte v ňom vaše zariadenie. Následne kliknite na záložku Recenzie a vyberte možnosť Pridať recenziu.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Huawei.

11.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+