MojAndroid

Výstava MWC 2017 začína už o niečo vyše týždňa. Okrem iného tu uvidíme aj predstavenie nových smartfónov z línie Huawei P10. O týchto modeloch uniklo už množstvo zaujímavých informácií a tesne pred predstavením sa môžeme konečne pozrieť aj na reálnu fotografiu štandardného modelu Huawei P10.

Huawei P10 foto 1

Ten sme si doteraz mohli pozrieť na renderoch, ktoré majú s realitou skutočne veľa spoločného. Telefón na prvý pohľad pripomína svojho predchodcu, no nájdeme tu niekoľko zaujímavostí. Novinka podľa všetkého ale nebude mať zahnuté hrany displeja tak, ako je to v prípade väčšieho modelu Huawei P10 Plus.

Nájdeme tu aj skener odtlačkov pod displejom a nechýba ani 3,5-milimetrový jack pre súchadlá. Zadná strana telefónu vyzerá ešte známejšie. Hore nájdeme dvojitý fotoaparát, stred vypĺňa kovový kryt a po okrajoch sa nachádzajú antény.

Huawei P10 foto 2

Telefón tiež disponuje USB-C portom, ovládacie tlačidlá sa nachádzajú na pravej strana a ľavá uchováva zásuvku na SIM/microSD kartu.

Hoci fotografie údajne pochádzajú z americkej agentúry FCC, na úplne 100% potvrdenie ich pravosti si zrejme budeme musieť počkať až do predstavenia telefónu. To sa koná už o niekoľko dní, a tak aspoň nebudeme čakať veľmi dlho.

Zdroj: Mobilissimo via Phandroid

18.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+