MojAndroid

Na redakčnom smartfóne Huawei P10 sme dnes získali aktualizáciu systému. Jej označenie je VTR-L09C432B123 a má veľkosť 467 MB. Hlavnou zmenou, ktorú tento update prináša, je vylepšenie stability systému a vylepšený výkon fotoaparátu.

Podľa informácií zo zahraničných médií vylepšuje aktualizácia fotoaparátu Obrazovku náhľadu a spoluprácu s Google Voice (ovládanie fotoaparátu hlasom?). Okrem toho by sa mali zlepšiť aj reakcie displeja, pretože aktualizácia podľa všetkého vylepšila aj reakcie dotykovej vrstvy.

Náš tip
Huawei P10: Vydarený refresh | RECENZIA

Huawei však ešte stále nedoručil na svoju najnovšiu vlajkovú loď aprílovú bezpečnostnú aktualizáciu, a tak Huawei P10 ponúka len marcovú bezpečnostnú úroveň. Aktualizácia pre Huawei P10 nám na zariadenie prišla automaticky (OTA), no stiahnuť sa dá už aj zo zahrničných fór. Zmeny v zariadení budeme pozorne sledovať a upozorníme vás, ak prídeme na ďalšie novinky alebo zmeny v systéme.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
4.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+