MojAndroid

Výstava MWC 2018 v španielskej Barcelone sa nezadržateľne blíži a množstvo výrobcov si pripravuje svoje nové produkty na oficiálne predstavenie. Novinky chystá aj Huawei, no ako vieme podľa predošlých informácií, na tejto výstave nepredstaví svoj nový vlajkový smartfón Huawei P20 či jeho alternatívy. Ten bude predstavený až koncom marca na špeciálnej udalosti.

Náš tip
Poznáme dátum predstavenia vlajkového modelu Huawei P20, P20 Plus a tiež P20 Lite!

Huawei a nové perspektívy?

Čínska spoločnosť ponúka krátky náhľad prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Príspevok poukazuje práve na nové horizonty a perspektívy, ktoré by mohli priniesť aj nejaké nové produkty. Tlačová konferencia je naplánovaná na 25. február 2018 a to je rovnaký deň ako plánované predstavenie nových vlajkových smartfónov Samsung Galaxy S9 a S9+.

Novinky, ktoré by spoločnosť Huawei mohla predstaviť by mohli byť podľa predošlých únikov zamerané napríklad na nové informácie ohľadom siete 5G. Tešiť sa môžeme aj na nový tablet spoločnosti s názvom Huawei MediaPad M5 či inteligentné hodinky Huawei Watch 3. Tešíte sa na nové produkty Huawei? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Na výstave MWC 2018 bude osobne aj naša redakcia a tak sa môžete tešiť na aktuálne novinky z prvej ruky!

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
12.2.2018
Zdroj: Twitter

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+