MojAndroid

Na novinky systému Android Marshmallow sa môžu tešiť majitelia ďalších zariadení od spoločnosti Huawei. Konkrétne ide o modely Huawei Mate S a Huawei Ascend Mate 7, pre ktoré je aktualizácia dostupná prostredníctvom špeciálnej aplikácie HiCare.

Pre nainštalovanie aktualizácie je potrebné, aby ste v zariadení mali najaktuálnejšiu verziu aplikácie HiCare. Tú si môžete stiahnuť aj prostredníctvom widgetu nižšie. Prostredníctvom aplikácie vyhľadajte aktualizáciu a pri výbere verzie zvoľte EUROPE a vami vybraný jazyk. Aktualizácia sa bude sťahovať a inštalovať pomerne dlho, a tak sa uistite, že ste pripojení k Wi-Fi sieti a máte v zariadení aspoň 80 % energie batérie.

Verzia: 2.0.4.301_OVE
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.4.301_OVE
Aktuálna cena: Zdarma

Aktualizácia prináša množstvo vylepšení a noviniek, pričom systém sme si už mohli otestovať na iných zariadeniach od spoločnosti Huawei, kde bol už nejaký čas dostupný. Novinka sa týka aj majiteľov smartfónov Huawei P8 a P8 Lite. Aj tí si teraz môžu stiahnuť aktualizáciu prostredníctvom aplikácie HiCare, ak si ju doteraz nenainštalovali iným spôsobom.

Zdroj: Huawei Mobile CZ/SK (Facebook)

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+