MojAndroid

Huawei Mate 9 je skutočne veľmi vydarený smartfón. Po neúspechu Samsung Galaxy Note 7 ostal Mate 9 vlani jedným z najlepších tabletofónov. Výrobca si to uvedomuje a telefón pomerne často aktualizuje. Mate 9 teraz dostáva pomerne objemný update s veľkosťou až 511 MB.

Náš tip
Huawei Mate 9: Prívetivý obor | RECENZIA

Ešte pred niekoľkými rokmi by takýto update predstavoval minimálne aktualizáciu systému Android. Teraz to tak ale nie je a Huawei je pri popise aktualizácie strohý. Výrobca udáva, že sa jedná iba o vylepšenia a opravy, no v takto veľkom balíčku sa toho musí nachádzať skutočne veľa.

Podľa všetkého update vylepšuje odozvu pri dotyku na displeji, ako aj výdrž na batériu. Tieto informácie nie sú oficiálne a potvrdiť nám ich budete musieť vy. Je možné, že update ešte nie je dostupný vo všetkých končinách. Už teraz ale môžete prejsť do nastavení a skontrolovať jeho dostupnosť. Ak sa vám podarí aktualizáciu nainštalovať, dajte nám v komentároch vedieť, či ste spozorovali nejaké viditeľné alebo citeľné zmeny.

Zdroj: The Android Soul via Android Authority

30.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+