MojAndroid

Spoločnosť Huawei si už na našom trhu vybudovala veľmi slušné postavenie. Z čínskeho výrobcu, ktorému spočiatku možno niektorí používatelia nedôverovali, sa stal dôležitý producent kvalitných zariadení strednej, ale aj vyššej triedy. V poslednom období nie je pri značke Huawei núdza ani o skutočné vlajkové lode. Do tejto kategórie spadá aj Huawei Mate 8, ktorý je stelesnením toho najlepšieho, čo čínska spoločnosť ponúka.

Balenie – luxus začína už tu

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

V spoločnosti Huawei si zrejme povedali, že zákazníci musia vedieť, že majú do činenia s luxusným a prémiovým smartfónom ešte pred tým, ako ho vyberú zo škatule. Samotné balenie je tak veľmi elegantné a pôsobí prémiovo. Matná čierna škatuľa a zlaté písmená vytvárajú dojem, že máte v rukách skutočne niečo jedinečné. Zážitok nekončí ani po otvorení škatule – pod veľkým telefónom sa nachádzajú v prehľadných priehradkách uložené ďalšie súčasti balenia. V obálke s návodom nás prekvapil plastový kryt, ktorý poskytne základnú ochranu proti škrabancom a nečistotám.

Huawei Mate 8 Photo-4_výsledok

Ďalej tu nájdeme nabíjačku, štandardný microUSB kábel a slúchadlá, ktoré tvarom nápadne pripomínajú tie pribalené k smartfónom od Apple a ktoré nám do uší absolútne nesadli. Nechýba ani nástroj pre výber zásuvky na SIM karty, a tak je balenie skutočne kompletné a plné prekvapení. Tým posledným je ochranné odolné sklo (nie fólia), ktoré je už ale aplikované priamo na displeji zariadenia a ktoré vám poskytne dodatočnú ochranu pre pekný veľký displej telefónu.

Uhadnete presne, co testujeme? :) #test #hadanka #mojandroidsk #pressatwork #device #huawei #android

Fotka uverejnená používateľom MojAndroid.sk (@mojandroid.sk),

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

11.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+