MojAndroid

Huawei pracuje na aktualizácií nielen pre tohtoročnú vlajkovú loď Huawei P9, ale aj pre staršie modely. Dôkazom toho je uniknutý update, ktorý našiel jeden z členov XDA fóra na serveroch spoločnosti. Ten sprístupnil na stiahnutie a ponúka k nemu aj návod, ako si ho nainštalovať.

Ak budete postupovať podľa inštrukcií, tak si budete môcť nový Android 7.0 Nougat vyskúšať na svojom zariadení už dnes. Samozrejme, nejde pravdepodobne o finálnu verziu operačného systému, takže sa môže stať, že niektoré funkcie nebudú fungovať úplne spoľahlivo. Inštalácia aktualizácie je teda na vaše vlastné riziko. Ak si radšej počkáte na oficiálny OTA update, tak si môžete zatiaľ pozrieť aspoň video z Huawei Mate 8, ktorý beží už na novšom Androide a prostredí EMUI 5.0.

Samozrejme, Huawei stále neprezradil, kedy presne by mohol byť update pre Huawei Mate 8 dostupný pre širokú verejnosť. Vzhľadom na to, že na serveroch spoločnosti sa však objavila už táto aktualizácie, tak si vieme predstaviť, že majiteľov by mohol potešiť už v blízkej budúcnosti. Každopádne, na Androide 7.0 pre tento smartfón sa pracuje, a tak je už len otázkou času, kedy sa ho dočkáme.

Zdroj: androidauthority

 

 

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+